Pooks
MERCHANT OF CHAOS
Advance 203 [ circa December 2009 ]
Los Angeles
Quick Stats:
185 completions
89 individuals
12 different services
SOLO AUDITOR COURSE PART ONE [ 20 ]
Mike Abghari
Jennifer Aspen
Cecilia Chapman
Paul Cooper
Sean Dernehl
Martin Ellenberg
Larry Holmes
Julio Jaimes
Patsy Kimbro
Ray Lauritzen
Uliana Levant
Shiri Lonstein
Ronald Matlock
Viviana Ortiz
Sisu Raiken
Nathan Roberts
Stephanie Schafer
Leanne C. Trostel
Kyle Williams
Deborah Young
OT PREPARATIONS [ 3 ]
Uliana Levant
Kay Plasch
Leanne C. Trostel
SOLO AUDITOR COURSE PART TWO [ 23 ]
Mike Abghari
Jennifer Aspen
Valerie Beardon
Sheik Bottomley
Sky Dayton
Marianne Ditko
Valerie Fahren
Larry Holmes
Herbert Kahen
Patsy Kimbro
Mary Ann Langenfeld
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Uliana Levant
Shiri Lonstein
Polly Matthes
Kay Plasch
Sisu Raiken
Stephanie Schafer
Dror Soref
Imre Szombathy
Leanne C. Trostel
Deborah Young
OT ELIGIBILITY [ 20 ]
Tedi Domowicz
Valerie Fahren
Braulio Guerrero
Robyn Lee Held
Larry Holmes
Patti Howorka
John Hutt
Herbert Kahen
Patsy Kimbro
Alicia Kreisberg
Mary Ann Langenfeld
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Melinda Makra
Jane Mitchel
Arin Morfopoulos
Kay Plasch
Eric Rennie
Leanne C. Trostel
GRADE VI R6EW [ 15 ]
Robyn Lee Held
Larry Holmes
Patti Howorka
John Hutt
Herbert Kahen
Patsy Kimbro
Alicia Kreisberg
Mary Ann Langenfeld
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Melinda Makra
Jane Mitchel
Arin Morfopoulos
Kay Plasch
STATE OF CLEAR [ 10 ]
Tom Bristol
Scan Dernehl
Herbert Kahen
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Alicia Kreisberg
Mike Morrison
Linwood Pace IV
Diana Witt
SUNSHINE RUNDOWN [ 9 ]
Tom Bristol
Scan Dernehl
Alicia Kreisberg
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Mike Morrison
Linwood Pace IV
Ben Ranson
Diana Witt
NEW OT I [ 11 ]
Sheila Bottomley
Tom Bristol
Marianne Ditko
Braulio Guerrero
Hansa Johnson
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Mike Morrison
Ben Ranson
Leanne C. Trostel
OT II [ 12 ]
Sheila Bottomley
Tom Bristol
Marianne Ditko
Braulio Guerrero
Hansa Johnson
Calvin Lane
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Mike Morrison
Ben Ranson
Jeremy Shell
Simon Wakley
OT III [ 13 ]
Tom Bristol
Marianne Ditko
Jim Groesbeck
Hansa Johnson
Calvin Lane
Jim Marrash
Glen McCullough
Jeff McGinnis
Trent Morrill
Mike Morrison
Ben Ranson
Mori Shaw
Billy Strasser
NEW OT IV OT DRUG RUNDOWN [ 18 ]
Alean Andrae
Bente Crabtree
Carol Cross
Tom Drake
Jim Groesbeck
Sherene Hull
Hansa Johnson
Calvin Lane
Kim Marino
Jim Marrash
Glen McCullough
Trent Morrill
Mike Morrison
Mori Shaw
Alice Shepherd
Bob De Simone
Billy Strasser
Marilyn Totten
NEW OT V AUDITED NOTS [ 31 ]
Alexa Alborzi
Alean Andrae
Sally A. Barry
Becky Bertolucci
Laurie Burpee
Bente Crabtree
Eliot Demello
John Doughty
Tom Drake
Alex Erhichman
Moritz Farbstein
Jack Farland
Jim Groesbeck
Hansa Johnson
Jacob Kamhis
Mike Kirkland
Calvin Lane
Larry Leong
Glen McCullough
Kim Marino
Jim Marrash
Jane Millan
Trent Morrill
Mark N. Owen
Paul Schweikert
Misha Segal
Mori Shaw
Michael Spearman
Billy Strasser
Rusty Tweed
Jay Webster
Los Angeles
Quick Stats:
185 completions
89 individuals
12 different services
SOLO AUDITOR COURSE PART ONE [ 20 ]
Mike Abghari
Jennifer Aspen
Cecilia Chapman
Paul Cooper
Sean Dernehl
Martin Ellenberg
Larry Holmes
Julio Jaimes
Patsy Kimbro
Ray Lauritzen
Uliana Levant
Shiri Lonstein
Ronald Matlock
Viviana Ortiz
Sisu Raiken
Nathan Roberts
Stephanie Schafer
Leanne C. Trostel
Kyle Williams
Deborah Young
OT PREPARATIONS [ 3 ]
Uliana Levant
Kay Plasch
Leanne C. Trostel
SOLO AUDITOR COURSE PART TWO [ 23 ]
Mike Abghari
Jennifer Aspen
Valerie Beardon
Sheik Bottomley
Sky Dayton
Marianne Ditko
Valerie Fahren
Larry Holmes
Herbert Kahen
Patsy Kimbro
Mary Ann Langenfeld
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Uliana Levant
Shiri Lonstein
Polly Matthes
Kay Plasch
Sisu Raiken
Stephanie Schafer
Dror Soref
Imre Szombathy
Leanne C. Trostel
Deborah Young
OT ELIGIBILITY [ 20 ]
Tedi Domowicz
Valerie Fahren
Braulio Guerrero
Robyn Lee Held
Larry Holmes
Patti Howorka
John Hutt
Herbert Kahen
Patsy Kimbro
Alicia Kreisberg
Mary Ann Langenfeld
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Melinda Makra
Jane Mitchel
Arin Morfopoulos
Kay Plasch
Eric Rennie
Leanne C. Trostel
GRADE VI R6EW [ 15 ]
Robyn Lee Held
Larry Holmes
Patti Howorka
John Hutt
Herbert Kahen
Patsy Kimbro
Alicia Kreisberg
Mary Ann Langenfeld
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Melinda Makra
Jane Mitchel
Arin Morfopoulos
Kay Plasch
STATE OF CLEAR [ 10 ]
Tom Bristol
Scan Dernehl
Herbert Kahen
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Alicia Kreisberg
Mike Morrison
Linwood Pace IV
Diana Witt
SUNSHINE RUNDOWN [ 9 ]
Tom Bristol
Scan Dernehl
Alicia Kreisberg
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Mike Morrison
Linwood Pace IV
Ben Ranson
Diana Witt
NEW OT I [ 11 ]
Sheila Bottomley
Tom Bristol
Marianne Ditko
Braulio Guerrero
Hansa Johnson
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Wendy Lauritzen
Mike Morrison
Ben Ranson
Leanne C. Trostel
OT II [ 12 ]
Sheila Bottomley
Tom Bristol
Marianne Ditko
Braulio Guerrero
Hansa Johnson
Calvin Lane
Sandy Lattimore
Ray Lauritzen
Mike Morrison
Ben Ranson
Jeremy Shell
Simon Wakley
OT III [ 13 ]
Tom Bristol
Marianne Ditko
Jim Groesbeck
Hansa Johnson
Calvin Lane
Jim Marrash
Glen McCullough
Jeff McGinnis
Trent Morrill
Mike Morrison
Ben Ranson
Mori Shaw
Billy Strasser
NEW OT IV OT DRUG RUNDOWN [ 18 ]
Alean Andrae
Bente Crabtree
Carol Cross
Tom Drake
Jim Groesbeck
Sherene Hull
Hansa Johnson
Calvin Lane
Kim Marino
Jim Marrash
Glen McCullough
Trent Morrill
Mike Morrison
Mori Shaw
Alice Shepherd
Bob De Simone
Billy Strasser
Marilyn Totten
NEW OT V AUDITED NOTS [ 31 ]
Alexa Alborzi
Alean Andrae
Sally A. Barry
Becky Bertolucci
Laurie Burpee
Bente Crabtree
Eliot Demello
John Doughty
Tom Drake
Alex Erhichman
Moritz Farbstein
Jack Farland
Jim Groesbeck
Hansa Johnson
Jacob Kamhis
Mike Kirkland
Calvin Lane
Larry Leong
Glen McCullough
Kim Marino
Jim Marrash
Jane Millan
Trent Morrill
Mark N. Owen
Paul Schweikert
Misha Segal
Mori Shaw
Michael Spearman
Billy Strasser
Rusty Tweed
Jay Webster